Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

Počet týmů

Počet týmů je stanoven na 32.

 

Hrací dny a různá omezení

Hracími dny jsou sobota a neděle a ve výjimečných případech i čtvrtek. Počet cizinců v turnaji není omezen. Jeden manažer = jeden přihlášený tým, přihlášený tým nemůže hrát zároveň jiný turnaj. Turnaje se mohou zúčastnit pouze týmy z 1.-3. ligy.

 

Systém turnaje

Týmy jsou rozděleny do 4 základních skupin po 8 týmech ( Bronze,Silver 1,Silver 2,Gold ) podle průměru hlavních atributů jejich hráčů. Ve skupinách se hraje každý s každým doma/venku. O pořadí rozhodují body,skóre,vzájemné zápasy,los. Počet postupujících týmů je: Bronze- první tým, Silver 1,2- první 2 týmy, Gold- první 3 týmy. Týmy které postoupily ze základní části jsou poté rozlosovány do 2 skupin (Platinum A, Platinum B) o 4 týmech zde se také hraje každý s každým doma/venku a o pořadí zase rozhodují body,skóre,vzájemné zápasy,los. První 2 týmy z obou skupin postupují do semifinále stylem PL A1 vs PL B2 , PL A2 vs PL B1. vítězové postupují do finále a poražení si zahrají o 3. místo. Při “remíze“ v play-off je možnost buď sehrát jeden odvetný zápas( čtvrtek ) a nebo o vítězi rozhodne počet gólů vstřelených na hřišti soupeře, počet střel v obou zápasech, počet bodů v Platinum skupině,los. Všechny zápasy jsou automaticky plánované.

 

Přihlášení

Pošlete přihlášku do pošty týmu Hansa Sneek 5G/HOL. Přihláškou se hráč zavazuje k dodržování těchto pravidel. Pokud se do turnaje přihlásí více týmů než je jeho kapacita rozhoduje čas a datum odeslání přihlášky.

 

Tvar přihlášky:

Jméno týmu-

ID týmu-

Jméno manažera-

Liga-

Stát-

 

V případě porušení pravidel bude udělena výstraha a při jejím neuposlechnutí hrozí výmaz z turnaje!!!!!!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla v případě problému změnit!!!!